Kategorie

Informacja

Producenci

Newsletter

Wszystkie produkty

Wszystkie produkty oferowane w sklepie gento.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wyjątkiem są odpowiednio oznaczone produkty wyprzedażowe. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Zazwyczaj okres gwarancji wynosi 24 miesiące, a wszelkie ewentualne odstępstwa (wydłużenia okresu gwarancyjnego) od tej reguły są wyraźnie zaznaczone w opisie produktu.

Kable połączeniowe, baterie i materiały eksploatacyjne nie podlegają gwarancji.

Gwarancja "zero wadliwych pikseli"

Wszystkie sprzedawane w sklepie monitory LCD są zgodne z normą ISO 13406-2 klasy II. W przypadku niektórych monitorów LCD może być udzielona dodatkowa gwarancja "zero wadliwych pikseli". Oznacza to, że monitor jest zgodny z wyższą normą (ISO 13406-2 klasy I) i reklamacji podlega na nim każdy wadliwy piksel/subpiksel. Reklamacji takiej można dokonać tylko w przypadku produktów, które są w sklepie odpowiednio oznaczone. Okres trwania tej dodatkowej gwarancji to 30 dni od daty zakupu.

Roszczenia z tytułu gwarancji "zero wadliwych pikseli" są realizowane na zasadzie wymiany monitora na nowy egzemplarz. Wymiany takiej można dokonać bezpośrednio u producenta iiyama (oferującego obsługę door-to-door), lub w sklepie GENTO. W przypadku braku na stanie danego modelu do wymiany sklep GENTO może zaoferować (za zgodą kupującego) wymianę na inny model, lub dokonać anulowania transakcji i zwrócić pełną kwotę wartości zakupionego monitora.