Metapace S-3

Informacja

Producenci

pic-META-S3 Zobacz większe

Metapace S-3, 1D, kit (USB), black

META-S3

Nowy produkt

5 szt.

Dostępność: 5 dni

489,00 zł brutto

Opis

Gwarancja24 miesiące

Więcej informacji

Hit cenowy! Metapace S-3 to bezprzewodowy skaner kodów (imager) oferujący zaawansowane funkcje za niewielką cenę. Doskonały moduł CCD szybko i precyzyjnie wczytuje nawet słabej jakości kody kreskowe z prędkością do 270 skanów na sekundę.

Ma duży zasięg łączności radiowej z odbiornikiem - nawet do 30 m. Po przekroczeniu tej odległości skaner automatycznie zapisuje kody w swojej wbudowanej pamięci i po wejściu w zasięg odbiornika przesyła je do komputera (po naciśnięciu przycisku na skanerze). Odbiornikiem radiowym jest wtyczka wkładana w port USB komputera (tzw. dongle). Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania! Czytnik emuluje klawiaturę i wczytywane dane są od razu widoczne tak, jakby były wpisane z klawiatury.

Bateria w czytniku jest bardzo wydajna, pozwala na zeskanowanie do 70 000 kodów na jednym ładowaniu. Dzięki temu można pracować wydajniej i zaoszczędzić czas na ładowaniu skanera. Ładowanie odbywa się bez żadnych dodatkowych akcesoriów - prosto z portu USB przez załączony kabel. Bardzo wygodne i pomocne w pracy mogą być funkcje sygnalizacji wczytania kodu - Metpace S-3 może sygnalizować odczytanie kodu przez sygnał akustyczny, poprzez wibrację, albo poprzez sygnał świetlny diodą na wierzchu czytnika.