Informujemy, że w piątek (31.05.2024) firma jest nieczynna.

Informacja

Producenci

Gwarancja dla sprzedawanych produktów

Wszystkie produkty oferowane w sklepie gento.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wyjątkiem są odpowiednio oznaczone produkty wyprzedażowe. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Jeśli produkt nie posiada karty gwarancyjnej, to jedynym wymaganym do reklamacji gwarancyjnej dokumentem jest dowód sprzedaży. Okres gwarancji wynosi zazwyczaj 12 miesięcy, a wszelkie ewentualne odstępstwa (wydłużenia lub skrócenie okresu gwarancyjnego) są zaznaczone w opisie produktu.

Jak zgłosić produkt do naprawy gwarancyjnej?

Proszę postępować zgodnie z poniższymi wytycznymi:

 • wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz serwisowy dostępny pod adresem:
  http://www.allegro.gento.pl/dokumenty/formularz_serwisowy.pdf
 • dołączyć kopię faktury sprzedaży oraz kartę gwarancyjną (jeśli do danego urządzenia była wystawiana)
 • jeśli usterka dotyczy drukarki prosimy o załączenie próbki używanych przez Państwa materiałów eksploatacyjnych - proszę dołączyć je w przesyłce osobno, nie zakładać do drukarki (w transporcie mogą uszkodzić jej mechanizm)
 • dostarczyć produkt i dokumenty na adres firmy:
  GENTO Sp. K. 
  ul. Łowiecka 3
  55-095 Długołęka
 • koszt przesyłki reklamowanego towaru do naszej firmy pokrywa nabywca; przesyłka zwrotna do nabywcy (po naprawie) jest na koszt GENTO Sp.K.

Produkt zostanie naprawiony (lub wymieniony) i odesłany do Państwa w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia do serwisu. Chyba, że będzie konieczne przesłanie go do autoryzowanego serwisu producenta lub ściągnięcie wymaganych części z zagranicy. Wtedy czas naprawy może ulec wydłużeniu. Gwarancja jest przedłużana o czas pobytu produktu w serwisie.