Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Informacja

Producenci

Gwarancja dla sprzedawanych produktów

Wszystkie produkty oferowane w sklepie gento.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wyjątkiem są odpowiednio oznaczone produkty wyprzedażowe. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Jeśli produkt nie posiada karty gwarancyjnej, to jedynym wymaganym do reklamacji gwarancyjnej dokumentem jest dowód sprzedaży. Okres gwarancji wynosi zazwyczaj 12 miesięcy, a wszelkie ewentualne odstępstwa (wydłużenia lub skrócenie okresu gwarancyjnego) są zaznaczone w opisie produktu.

Jak zgłosić produkt do naprawy gwarancyjnej?

Proszę postępować zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  • wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz serwisowy dostępny pod adresem:
    http://www.allegro.gento.pl/dokumenty/formularz_serwisowy.pdf
  • dołączyć kopię faktury sprzedaży oraz kartę gwarancyjną (jeśli do danego urządzenia była wystawiana)
  • jeśli usterka dotyczy drukarki prosimy o załączenie próbki używanych przez Państwa materiałów eksploatacyjnych
  • dostarczyć produkt i dokumenty na adres firmy: GENTO S.C.  ul. Brodzka 155, 54-067 Wrocław
  • koszt przesyłki reklamowanego towaru do naszej firmy pokrywa nabywca; przesyłka zwrotna do nabywcy (po naprawie) jest na koszt GENTO S.C.

Produkt zostanie naprawiony (lub wymieniony) i odesłany do Państwa w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia do serwisu. Chyba, że będzie konieczne przesłanie go do autoryzowanego serwisu producenta lub ściągnięcie wymaganych części z zagranicy. Wtedy czas naprawy może ulec wydłużeniu. Gwarancja jest przedłużana o czas pobytu produktu w serwisie.