Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Informacja

Producenci

Nowy Etykiety foliowe srebrne na tabliczki znamionowe plomby 70x25 1000szt mocne Zobacz większe

70x25 etykiety foliowe srebrne /1000szt.

FS070x025/1000

Nowy produkt

etykiety foliowe (poliester)

Więcej szczegółów

999 szt.

Dostępność: 7 dni

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 15

Opis

Szerokość [mm]70
Wysokość [mm]25
Nawój [szt.]1000
Średnica rdzenia [mm]40
Perforacja podkładuNie
MateriałFolia (poliester)
KolorSrebrny (matowy)
Gwarancja24 mies.

Więcej informacji

Etykiety foliowe: 70x25 [mm] /1000 szt. gilza: 40mm.

Wysokiej jakości foliowe (poliestrowe) etykiety termotransferowe, do drukowania przy użyciu kalki żywicznej lub woskowo-żywicznej. Mają też bardzo dobry klej (akrylowy - modyfikowany), wystarczający w większości przypadków aplikacji.

Etykiety foliowe znajdują zastosowanie przy oznaczaniu m.in. popularnej chemii, kosmetyków, artykułów luksusowych. Nadają się do wszelkich zastosowań wymagających odporności na wodę i warunki atmosferyczne (naklejki na doniczki, rury, materiały ogrodnicze). Poliester jest bardzo mocnym materiałem, odpornym na temperatury do 140 stopni. Dlatego takie etykiety często wykorzystywane są też na plomby, albo tabliczki znamionowe.

Dzięki swojej giętkości są niezastąpione przy oklejaniu przedmiotów w rodzaju worków foliowych, woreczków strunowych, elastycznych butelek i innych giętkich pojemników.

W ofercie mamy dostępne również etykiety o innych, niestandardowych parametrach kleju:

  • klej mocny (kauczukowy)
  • klej odlepny (celowo osłabiony, dobrze trzyma się powierzchni, ale można potem odkleić etykietę nie pozostawiając śladów)

Etykiety na klejach niestandardowych j.w. wymagają produkcji. Minimalna możliwa do zamówienia ilość rolek wyświetla się po wyborze rodzaju kleju (menu rozwijane pod ceną towaru). Czas takiej produkcji to około 7-9 dni roboczych.